KONST / Litografier / Färglitografi 14378396
nr 1437 8396
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Signerad, numrerad 89/125, daterad -86, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 47x68 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:21:11
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare